Zgierz ul. 3-go Maja

Twoja kuchnia

Start O firmie


O firmie

Email Drukuj PDF

 

Firma istnieje na rynku od 1993 roku. Posiadamy własną stolarnię i lakiernię, doskonale wyszkoloną kadrę profesjonalistów i nowoczesny park maszynowy.

Wykonujemy zabudowy lakierowane, fornirowane, zabudowy z płyty meblowej i z zastosowaniem frontów z litego drewna.

Gwarantujemy naszym klientom wysoki standard usług od doradztwa przez projekt do montażu. Projekty wykonuje specjalista, kierując się wymaganiami klienta. Proponujemy projekty dla indywidualnego klienta oraz dla firm, a także wykonawstwo wg. projektów lub zamówień.

Ponad 400 kolorów lakierów, kilkadziesiąt wzorów i kolorów płyt meblowych, blisko 40 rodzajów fornirów, malowanie szkła.

Meble kuchenne, salonowe, do pokoi dziecięcych, łazienkowe, garderoby, szafy wnękowe, zabudowy poddaszy, spiżarni, biur, restauracji, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, gabinetów stomatologicznych, pracowni techniki dentystycznej i laboratoryjnej, banków etc. Realizujemy również zamówienia na fronty meblowe pod wymiar wykorzystując najnowsze materiały i nowości technologiczne. Mamy możliwość realizacji nietypowych, niepowtarzalnych i indywidualnych aranżacji mebli.

Bazujemy na podzespołach BLUM, Hettich, FGV, Rejs.Gamet.Nomet.

Szuflady w standardzie montujemy na tak zwanych metaboxach, na specjalne życzenie klienta tandemboxy bądź inne systemy wspomagające i wyciszające.

Nasze meble, projekty i wykonawstwo budzą ciągłe zainteresowanie, zarówno klientów jak i projektantów. Ścisła współpraca: doradztwo w zakresie materiałów, aranżacji oraz dobór sprzętów AGD ( markowy sprzęt AGD na bardzo korzystnych warunkach i możliwość sprzedaży ratalnej ), zapewniają indywidualność i spełnienie wyobrażeń np. o kuchni marzeń.

GALERIA

  • w galerii moĹźna zobaczyć;
  • projekty wnętrz i mebli
  • wizualizacje
  • zdjęcia z realizacji